دارندگان کاردانو بخوانند / پروژه جدید ریپل برای حمایت از محیط‌زیست

دارندگان کاردانو بخوانند / پروژه جدید ریپل برای حمایت از محیط‌زیست

ریپل اخیرا وارد یک همکاری سرمایه‌گذاری استراتژیک با شرکت خدمات مالی نل‌نت شده است. هدف این همکاری تشکیل یک صندوق ۴۴ میلیون دلاری انرژی پاک برای پروژه‌های انرژی خورشیدی در آمریکاست.

به گزارش تجارت‌نیوز، ریپل اخیرا وارد یک همکاری سرمایه‌گذاری استراتژیک با شرکت خدمات مالی نل‌نت شده است. هدف این همکاری تشکیل یک صندوق ۴۴ میلیون دلاری انرژی پاک برای پروژه‌های انرژی خورشیدی در آمریکاست.

در یک مناقصه برای کاهش ردپای کربن در صنعت، سرمایه‌گذاری مشترک بودجه پروژه‌های انرژی پاک در آمریکا تامین کرده و قرار است در کاهش بیش از ۱٫۵ میلیون تن دی اکسید کربن طی ۳۵ سال مشارکت کند.

صندوق انرژی تجدید‌پذیری ریپل نل‌نت

کن وبر، رئیس اثرات اجتماعی ریپل در این خصوص اعلام کرد: «ما از همکاری با نل‌نت خوشحال هستیم. هدف ما کاهش انتشار کربن در خدمات مالی جهان است. ما می‌خواهیم وعده صنعت رمزارز بدون انتشار کربن را محقق کنیم. »

بر اساس بیانیه منتشر شده، شرکت ریپل سرمایه‌گذار اصلی این پروژه مشترک است.

اسکالت گوبلز، مدیر اجرایی شرکت انرژی تجدیدپذیر نل‌نت می‌گوید: « تلاش ما این است که بهترین پلتفرم سرمایه‌گذاری را داشته باشیم که کار را سرمایه‌گذارانی نظیر ریپل را برای ما ممکن کند. تلاش ما این است که تولید انرژی پاک را در آمریکا توسعه دهیم»

صنعت رمزارز با انتشار کربن منفی

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سال ۲۰۲۰ از سوی شرکت ریپل، این شرکت تعهد می‌دهد که حداکثر تا سال ۲۰۳۰ و از طریق کاهش انتشار و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های حذف کربن نظیر جنگل‌زایی، ترسیب کربن و بیوشار میزان انتشار کربن را به صفر برساند.

ریپل بخشی از توافق اقلیمی رمزارز به حساب می‌آید. یک ابتکار در بخش خصوصی که روی حذف انتشار کربن از صنعت رمزارز تا سال ۲۰۳۰ تمرکز کرده است.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند